دوشنبه، 16 تیر 1399 / 2020 July 6
بازدید : 1933 تاریخ درج : 1399/4/4 زمان : 11:20:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

آیت الله جنتی: شعار مرگ بر آمريكا بايد زنده نگه داشته شود

 

آیت الله جنتی:

🔸شعار مرگ بر آمريكا بايد زنده نگه داشته شود
🔸پايين كشيدن نمادهاي آمريكايي، نشانه افول آمريكا است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، جلسه امروز (چهارشنبه 4 تيرماه ۱۳۹۹) شورای نگهبان با حضور فقها و حقوقدانان و به ریاست آیت الله احمد جنتی برگزار شد.

🔹در ابتداي اين جلسه آيت الله جنتي با گراميداشت سالروز شهادت آيت الله دكتر بهشتي(ره) و تبريك هفته قوه قضائيه گفت: قوه قضائيه ملجاء و پناهگاه مردم در تحقق عدالت است و اگر بتواند در مبارزه با فساد، احياي حقوق عامه و نظارت بر اجراي صحيح قوانين، گام اساسي بردارد، تحول قضايي صورت گرفته و شاهد رضايت بيشتر مردم و رهبري خواهيم بود.

🔹رئیس مجلس خبرگان رهبری در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به در پيش بودن هفته حقوق بشر آمريكايي گفت: كارنامه دولت‌های مختلف آمريكا مملو از جنايت عليه بشريت است كه نژاد، دين و مليت نمی‌شناسد و نمونه‌های بارز آن در ويتنام، هيروشيما، فلسطين، يمن، عراق، افغانستان، سوريه و ... عيان است.

🔹آيت الله جنتي، دشمني آمريكا با ملت ايران را تاریخچه‌ای 70 ساله عنوان كرد و افزود: از كودتاي 1332 تا ترور سردار سليماني شاهد موارد متعددي از دشمني و نقض عهد دولت‌های آمريكايي بوديم كه هدف آن فشار به ملت و تسليم مردم ايران بوده است كه به لطف خدا و هدايت رهبري و مقاومت ملت، در اين هدف شكست خورده‌اند.

🔹دبير شوراي نگهبان با اشاره به اعتراضات گسترده ضد نژادپرستي در آمريكا و ديگر نقاط جهان گفت: سياه پوستان در آمريكا هميشه تحت فشار و ظلم بوده‌اند و اين تبعيض و نژادپرستي اخيراً شدت بيشتري پيدا كرده به گونه‌ای كه ديگر توسط مردم آمريكا و سراسر جهان غيرقابل تحمل شده و راهپیمایی‌های ضد حقوق بشر آمريكايي را به راه انداخته است.

🔹آيت الله جنتي افزود: قتل بي رحمانه سياه پوست آمريكايي نشانه ديگري از حقوق بشر آمريكايي است و پايين كشيدن مجسمه‌ها و نمادهاي آمريكايي، پيام روشني براي مردم آمريكا و دنيا دارد كه دوران افول شيطان بزرگ فرارسيده و مردم جهان به حقيقت چهره بزك شده آمريكا پي برده‌اند.

🔹 رئیس مجلس خبرگان با تأكيد بر روحيه ضد آمريكايي ملت ايران در طول سال‌های پيش و پس از انقلاب اسلامي خاطرنشان ساخت: شعار مرگ بر آمريكاي ملت ايران كه از ابتداي انقلاب تا كنون همواره استمرار داشته، مايه افتخار مردم و نشانه استقلال و عزت ملت است و بايد زنده نگه داشته شود و اميدواريم كه هرچه سريعتر از شر جنايات آمريكا در اين منطقه و سراسر جهان خلاص شويم و با ظهور حضرت وليعصر(عج) شاهد برچيده شدن بساط ظلم و جنايت در همه عالم باشيم.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*