دوشنبه، 31 شهریور 1399 / 2020 September 21
بازدید : 8989 تاریخ درج : 1398/5/8 زمان : 15:02:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

پاسداشت مقام آیت الله مشکینی(ره) باصدور پیامی از سوی رئیس مجلس خبرگان رهبری

آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در آستانه سالگرد رحلت آیت الله مشکینی(ره)، با صدور پیامی ضمن پاسداشت مقام شامخ علمی و معنوی آن عالم مبارز و انقلابی، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.

حضرت آیت الله جنتی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری در آستانه دوازدهمین سالگرد رحلت آیت الله مشکینی(ره) پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

شخصیت کم نظیر عالم پرهیزگار، فقیه مجاهد، اسوه احلاق و مجتهد بصیر مرحوم آیت الله مشکینی «رضوان الله تعالی علیه» برای همیشه بر تارک اسلام و انقلاب خواهد درخشید. بی تردید این روحانی عالیقدر از جمله شخصیت های نادری بود که در سراسر عمر با برکت و در مراحل گوناگون زندگی نورانی خویش، منشاء برکات فراوان برای حوزه علمیه و مردم مؤمن و اسوه اخلاق عملی برای شاگردان و ارادتمندان خود بود.

مجلس خبرگان رهبری در آستانه دوازدهمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت آیت الله مشکینی «رضوان الله تعالی علیه» رئیس فقید این مجلس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن عالم نستوه و مرد الهی، از خداوند منان برای ایشان علو درجات را مسئلت نموده و تأکید می نماید پیمودن خط مشی عالمان باتقوایی چو ایشان همواره می تواند درس بزرگی برای همگان در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه باشد.

احمد جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری

ارسال نظر
نویسنده
متن
*